Romantické pobřeží

Itálie: Středozemní moře

Mapa Itálie

Velká většina Itálie se nachází na Apeninském poloostrově, který omývá ze všech stran moře. Známá a historická města, architektonické památky, krásná příroda, proslulé písčité pláže a průzračná voda. To jsou hlavní lákadla, která vábí nespočet turistů z různých koutů světa. Na tomto místě jsme pro vás připravili podrobnou mapu Itálie, na které najdete mimo jiné také podrobné zakreslení měst, ulic, významných míst a památek. K dispozici je také možnost nahlédnout na pobřeží Středozemního moře a detailně si prohlédnout oblíbená letoviska.

Mapa obsahuje v horní části několik navigačních tlačítek. Ta slouží pro přiblížení, oddálení a posun. Vedle jsou pak tlačítka pro přepnutí do satelitního, terénního nebo 3D zobrazení.Zvětšit mapu

- Vybrat zájezd do Itálie -

Užitečné údaje:

Itálie je jihoevropský stát, ležící na Apeninském poloostrově, který je obklopen Středozemním mořem. Na celkové rozloze 301 278 km² žije více než 60,1 milionu obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Hlavním městem je Řím. Země je členem Evropské unie. Italskou měnou je euro (EUR). Úředním jazykem je italština.

Dále doporučujeme:

Poznejte i další atraktivní místa. Nabídka levných zájezdů k moři je opravdu široká. Mezi ty nejoblíbenější patří zájezd do Chorvatska, které se chlubí krásným pobřežím Jaderského moře, zájezd do Bulharska, které je zárukou dokonalého odpočinku a relaxace nebo třeba zájezd do Turecka, které nabízí nevšední exotiku a krásné moře.